Kochani Skarbnicy,

Czas płynie nieubłaganie i przed nami kolejne raportowanie i zamknięcie roku… ale zanim to nastąpi, czeka nas jeszcze kilka przyjemnych chwil, w tym nasze coroczne spotkanie „Śledzik”, na które serdecznie Was zapraszamy.

Spotykamy się 7 grudnia 2018 roku w „Małej Warszawie Art & Business” przy ul. Otwockiej 14 w Warszawie,planowane rozpoczęcie –  godz. 17:00.

Citi Handlowy – Partner Konkursu PCTA „Prognozy finansowe na rok 2018” przygotuje dla nas makroekonomiczne podsumowanie roku i pewnie też podzieli się z nami przewidywaniami, czego możemy się spodziewać w 2019 roku, a zapowiada się niezwykle interesujący rok.

Podczas „Śledzika” nagrodzimy zwycięzców konkursu, którzy w tym roku najtrafniej przewidzieli kursy głównych par walutowych, poziom stóp procentowych i wskaźników. Przypominamy, że w tym roku wśród wszystkich uczestników Konkursu rozlosujemy nagrodę dodatkową za udział w Konkursie! Nie może więc Was zabraknąć 😊.

Ponadto, jak zawsze na grudniowym spotkaniu, przedstawimy podsumowanie działalności PCTA w bieżącym roku. Oczywiście będzie również czas na życzenia świąteczne i rozmowy.

Zamiar udziału w spotkaniu prosimy zgłaszać na adres Ani Augustynowicz (anna.augustynowicz@pcta.pl) do 30 listopada 2018 r.

Serdecznie zapraszamy!

Zarząd PCTA